Fundacja Arka pomoc uzależnionym, leczenie uzależnień, jak wyjść z uzależnienia

Program Adaptacji Społecznej w Łodzi. Program Adaptacji Społecznej w Zgierzu. Z Kulturą na Ty. Ośrodek w Męckiej Woli. Świetlica Środowiskowa Przystań w Zgierzu. Została założona przez grupę osób, które swoje życie zawodowe związały z pracą z ludźmi uzależnionymi. Prowadzimy stacjonarny ośrodek leczenia uzależnień, dwa hostele dla osób, które ukończyły leczenie, program terapii ulicznej. Szkolimy różne grupy społeczne i zawodowe w obszarze profilaktyki uzależnień i HIVAIDS.

OVERVIEW

This web site fundacja-arka.org.pl presently has a traffic ranking of zero (the lower the more users). We have sifted twenty pages inside the web site fundacja-arka.org.pl and found one website referencing fundacja-arka.org.pl.

FUNDACJA-ARKA.ORG.PL RANKINGS

This web site fundacja-arka.org.pl is seeing a alternation quantities of traffic for the whole of the year.
Traffic for fundacja-arka.org.pl

Traffic ranking (by month) for fundacja-arka.org.pl

Traffic ranking by day of the week for fundacja-arka.org.pl

Miasto Tkaczy Park Kulturowy w Zgierzu

Poznajcie Zgierz jako miasto idealne. Poznajcie Zgierz jako miasto idealne. Zapraszamy do odwiedzania historycznej dzielnicy Zgierza, powstałej w latach 1821-1830 będącej klejnotem epoki biedermeier. Wernisaż Agnieszki Rożek- 6 kwietnia 2018, godz. Targi REGIONY TURYSTYCZNE na styku kultur- 16-18 marca 2018. XIV ZGIERSKI KAZIUK- 10 marca 2018. Cafe and Bistro u Tkaczy. Nieczynne do czasu zagospodarowania pomieszczeń przez PSONI Koło w Zgierzu.

WHAT DOES FUNDACJA-ARKA.ORG.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacja-arka.org.pl Mobile Screenshot of fundacja-arka.org.pl Tablet Screenshot of fundacja-arka.org.pl

FUNDACJA-ARKA.ORG.PL HOST

Our web crawlers revealed that the main page on fundacja-arka.org.pl took eight hundred and twenty-six milliseconds to load. Our web crawlers could not observe a SSL certificate, so we consider fundacja-arka.org.pl not secure.
79.188.11.154

SERVER OPERATING SYSTEM AND ENCODING

I revealed that fundacja-arka.org.pl is implementing the Apache/2.2.22 (Ubuntu) server.

Fundacja Arka pomoc uzależnionym, leczenie uzależnień, jak wyjść z uzależnienia

DESCRIPTION

CONTENT

This web site had the following on the web site, "Program Adaptacji Społecznej w Zgierzu." Our analyzers noticed that the web site said " Świetlica Środowiskowa Przystań w Zgierzu." The Website also said " Została założona przez grupę osób, które swoje życie zawodowe związały z pracą z ludźmi uzależnionymi. Prowadzimy stacjonarny ośrodek leczenia uzależnień, dwa hostele dla osób, które ukończyły leczenie, program terapii ulicznej. Szkolimy różne grupy społeczne i zawodowe w obszarze profilaktyki uzależnień i HIVAIDS." The website's header had uzależnienia as the most important optimized keyword. It is followed by pomoc uzależnionym, pomoc narkomanom, and narkomania which isn't as ranked as highly as uzależnienia. The next words fundacja-arka.org.pl uses is łódź. łódzkie was included and could not be viewed by web crawlers.

VIEW SIMILAR BUSINESSES

Fundacja AST - Fundacja AST

Pilnie poszukujemy domu tymczasowego dla Tesi. Szuka kogoś, kto ją pokocha. Dołączyła do naszych podopiecznych Delikatna stafficzka Equity szuka kogoś, kto ja pokocha. Swoje nowe domy mają Pyza. Przeprowadziła się do domu tymczasowego w Warszawie.

Boksery w Potrzebie

Fundacyjne historie oraz co warto wiedzieć. Z ilu liter składa się słowo bokser? Argus wciąż czeka na dom. Axel ma guz na serduszku. Nikon walczy o życie! Furia zbiera na operację. Xavi, nie taki diabeł straszny.

Fundacja CAT

Eurocampy dla dzieci i młodzieży. Zaproś zagranicznego wolontariusza do swojej placówki. Animacje, kursy, szkolenia. Zmierz się z wolontariatem, zostań pozytywnym wariatem. Tu mieszkam, tu zmieniam. Dziś stażysta, jutro specjalista. Relacje wolontariuszy - Final Report.